Bimota DB 5 S
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Bimota DB 5 S 2010
Motor ve Aktarma Organı
| Çap | 98 mm |
|---|---|
| Strok | 71 mm |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Soğutma | Yağ-hava |
| Hacim | 1079 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Teknoloji | Kalay kaplama |
| Marka | Öhlins |
| Ayar | Ön yük, Geri tepme |
Arka Süspansiyon
| Marka | Öhlins |
|---|---|
| Ayar | Ön yük, Geri tepme |
Frenler Ön
| Piston | Dört piston |
|---|---|
| Teknoloji | radyal |
| Marka | Brembo |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Piston | Çift piston |
| Marka | Brembo |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik çapı | 17 inç |
|---|---|
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Aks mesafesi | 1440 mm |
| Koltuk yüksekliği | 810 mm |
| Kuru Ağırlık | 185 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 15 l |
Bimota DB 5 S Tarih
Bimota DB 5 S 2009

1079 ccm
185 kg
SSS Bimota DB 5 S
- Hangisi daha iyi? Bimota DB 5 S mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Bimota DB 5 S modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Supersport motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Bimota DB 5 S motorsikletten piyasada çok az var.
- Bimota DB 5 S ne kadar popüler?
- Piyasada Bimota DB 5 S modeli için zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Bimota DB 5 S Resimler
Kaynak: 1000PS


























